wtorek, 2 czerwca 2015

Podsumowanie maja


Zakochani czekają na maj! (tytuł piosenki)

..................................................................................................................................................

A book that was originally written in a different language, czyli książka napisana w oryginale w innym języku.

2. Hipnoza, Bartłomiej Basiura
A book with a one-word title, czyli książka z tytułem składającym się z jednego słowa.

4. Ogar Boga. Popiół i piach, Anna Gręda
5. O literaturze polskiej w wieku dziewiętnastym, Maurycy Mochnacki 
6. Stary poeta. Szkice o Norwidzie, Krzysztof Trybuś

NA BLOGU POJAWIŁY SIĘ TAKŻE:
W tym miesiącu przekroczyłam liczbę 80 obserwujących na blogu, za co bardzo Wam dziękuję. Dziękuję też za wszystkie komentarze i aktywność na moim profilu na facebooku. Jak zawsze pytam też o Wasz miesiąc - ile książek przeczytaliście, która była najciekawsza? Wiem, że czerwiec dla wielu osób jest bardzo intensywnym miesiącem - sama szykuję się już do sesji. Dwie z przeczytanych w tym miesiącu książek to rzeczy typowo na zajęcia - a przecież jest takich pozycji o wiele, wiele więcej! Nie piszę o wszystkich artykułach, fragmentach i rozdziałach! My, studencka brać, niejednokrotnie naciągniemy w najbliższym miesiącu czasoprzestrzeń, zrobimy więcej niż ktokolwiek, a czasem nawet to, co filozofom się nie śniło! Powodzenia! Życzę Wam udanego długiego weekendu i dużo, dużo dobrych czerwcowych lektur!

1 komentarz:

  1. Niestety w maju przeczytałam tylko dwie książki. Słabo, bo zwykle czytam pięć... Gratuluję powiększającego się grona fanów:)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...