niedziela, 9 sierpnia 2015

#bookish: KONKURSY LITERACKIE (Genius Creations i Rw2010 & SUMPTIBUS)

Dzisiejszy post ma charakter czysto informacyjny, a adresowany jest przede wszystkim do tych, którzy piszą. Więcej informacji o każdym z konkursów otrzymacie po kliknięciu na jego pełny tytuł. I pamiętajcie - rękopisy nie płoną!


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 31 października 2015 niepublikowanego wcześniej utworu będącego opowiadaniem o tematyce fantastycznej, powiązanym treścią z głównym hasłem konkursu "Dobro złem czyń". Objętość tekstu nie powinna przekroczyć 60 000 znaków ze spacjami. Co ważne: nie ma limitu wysłanych opowiadań. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wyłoni najlepsze, które zostaną wydane w formie antologii.


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 31 października 2015 niepublikowanego wcześniej utworu będącego współczesną powieścią obyczajową o objętości minimum 150 stron (240 000 znaków ze spacjami). Spośród wszystkich zgłoszeń kolegium redakcyjne dokona selekcji, najlepsze przekazując jurorom-blogerom (do którego grona zaliczam się m.in. ja). Nagrodą w konkursie będzie możliwość publikacji powieści w Oficynie wydawniczej RW2010. 

1 komentarz:

  1. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać ostatecznie antologia ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...