piątek, 16 września 2016

Kobiety kobietom. Festiwal Progressteron Poznań

Kobiety są silne i mądre. Potrafią realizować się w każdej dziedzinie swojego życia, są wielozadaniowe, piękne i wszechstronne. Kobiety mogą osiągnąć to, czego tylko zapragną. A co, jeśli kobiety chcą zdobyć nową wiedzę, nawiązać inspirujące znajomości i dobrze się przy tym bawić? Organizują sobie festiwal!

Kiedy? W dwa weekendy: 23-25.09. oraz 30.09.-02.10.
Festiwal PROGRESSteron to wydarzenie rozwojowe dla kobiet, które odbywa się dwa razy w roku w największych miastach Polski. To kobiety organizują wykłady, warsztaty i szkolenia dla innych kobiet. W programie widać troskę o różnorodność, dlatego coś dla siebie znajdą fanki DIY, osoby zainteresowane coachingiem, poszukujące motywacji, wiedzy związanej ze zdrowiem i urodą, designem czy parentingiem.
Rok temu dzięki wygranej w konkursie organizowanym przez Zakochaną w sztuce mogłam wziąć udział w warsztatach artystycznego wyplatania z rattanu. Zaskoczyło mnie wiele rzeczy, wszystkie pozytywnie. Przede wszystkim okazało się, że to rzeczywiście spotkanie samych kobiet – w każdym wieku, zajmujących się rozmaitymi rzeczami, mających różne pasje, zainteresowania. Organizacja była wzorowa, informacja – szybka i precyzyjna. Co ważne, zajęcia odbywały się w nowoczesnych, wygodnych wnętrzach, a każda uczestniczka otrzymała dodatkowo zestaw drobiazgów – w tym zniżki i ulotki informujące o partnerach wydarzenia. Warsztaty były zorganizowane tak, by poznać nieco informacji teoretycznych o wyplataniu, a później… natychmiast zabrać się do roboty. Największa zaleta? Każda uczestniczka wyszła z budynku z własnoręcznie przygotowanym koszykiem.

Zainteresowane? W tym roku również organizowane są te zajęcia! Jedyne, co mogę robić, to polecić. Więcej informacji tutaj.
Zainspiruj się do dobrych zmian – zostań swoim własnym coachem, Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy, Design Thinking dla Kobiet – uwalnianie sprawczości, Stary T-shirt w nowej odsłonie, czyli ścienna makrama na warsztacie DIY – to tylko część propozycji. Ja wybieram się na WenDo – samoobrona i asertywność dla kobiet i WordPress? To proste! Pełen program znajdziecie tutaj.

KONKURS
A może macie ochotę na wejściówki za free?

Festiwal Progressteron Poznań zaprosił mnie do współpracy i ofiarował dla czytelników bloga dwie wejściówki – każda ma wartość 100 złotych. Osoby, które je otrzymają, będą mogły wykorzystać je na dowolnie wybrane zajęcia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokończyć zdanie: Supermocą kobiety jest...

No właśnie – co? Oprócz odpowiedzi proszę o Wasz adres e-mail. Konkurs trwa do 21.09., do godziny 18.00. Wyniki tego samego dnia do godziny 21.00.

Zachęcam do tego, by odwiedzić fanpage Festiwalu, a także fanpage Po Książkach Mam Kaca oraz dodać mojego bloga do obserwowanych! Każda Wasza wiadomość i lajk to wielki uśmiech na mojej twarzy! I nie zapomnijcie o najważniejszym - podajcie informację o Festiwalu dalej! Wszystkie jesteśmy jedną drużyną!

1 komentarz:

  1. Ten wypleciony aniołek jest cudnie anielski :)
    ps. szkoda, że warsztaty nie są bliżej mojej "wioski".

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...